Szkolenie SCC i Certyfikat SCC

Szkolenie SCC przeznaczone dla osób już pracujących, bądź wyjeżdzających do pracy między innymi do Niemiec, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Szwajcarii, Finlandii, Szwecji, czy Norwegii. Szkolenie i certyfikat wymagane jest we wszystkich krajach i firmach, gdzie wdrożona jest norma SCC (system zarządzania bezpieczeństwem wg normy SCC)

Każda osoba wyjeżdżająca do pracy w firmie w UE powinna upewnić się jaki rodzaj uprawnień jest potrzebny u przyszłego pracodawcy. Szczególnie dotyczy to takich branż jak:

• przemysł olei mineralnych,
  • przemysł budowalny,
  • przemysł petrochemiczny,
  • przemysł chemiczny,
  • przemysł papierniczy,
  • budowa elektrowni i zakładów energetycznych.

Brak certyfikatu może w wielu przypadkach spowodować brak możliwości podjęcia pracy.

Szkolenia są przeznaczone dla:

• kontraktorów / podwykonawców
  • agencji pośrednictwa pracy
  • osób fizycznych chcących podwyższyć swoje kwalifikacje w zakresie ochrony zdrowia i środowiska

Nasze szkolenia spełniają wymogi nałożone przez system SCC. Każde szkolenie kończy się egzaminem sprawdzającym przyswojenie wiadomości. Z uwagi na wysoki poziom trudności egzaminu (pytania są narzucone odgórnie) ważne jest szczegółowe przygotowanie do udzielenia właściwych odpowiedzi. Nasi wykładowcy koncentrują się na uzyskaniu przez Państwa wiedzy, która zapewni zdanie egzaminu i odpowiednie przygotowanie do pracy w firmach, które wymagają Certyfikatu.

Po ukończeniu szkolenia i zdaniu egzaminu Uczestnik otrzymuje certyfikat z logo SCC wraz z hologramem TÜV AUSTRIA potwierdzającym jego oryginalność. Certyfikat jest ważny 10 lat!

W naszej firmie egzamin jest prowadzony przez jednostkę notyfikowaną TÜV Austria.

Najbliższe szkolenia otwarte:

WARSZAWA 14 maja 2015 r. – Cena brutto 900 zł

W celu zapisania się na kurs konieczne jest wysłanie formularza zgłoszeniowego.

Opłacenie kursu jest wymagane przed jego rozpoczęciem. Wpłaty można dokonać na miejscu w naszym Ośrodku Szkoleniowym w Warszawie na ul. Modlińskiej 6.

Czas trwania szkolenia: 2 dni wraz z egzaminem. Możliwość otrzymania certyfikatu w dniu egzaminu. Na życzenie wydajemy również paszport bezpieczeństwa SCC. – 200 PLN netto.

Zapewniamy wysoką jakość szkolenia, potwierdzoną wysoką zdawalnością. Kursanci podczas szkolenia dostają niezbędne pomoce naukowe, a po zdanym egzaminie certyfikaty SCC (w wersji angielskiej lub niemieckiej).

Szkolenia SCC organizujemy w Warszawie. Szkolenie SCC i egzamin SCC możemy także zorganizować i przeprowadzić w dowolnym miejscu w kraju, po wcześniejszym ustaleniu.

Wypełnij formularz kontaktowy

• Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera aby być na bieżąco:

* pole wymagane
  • Październik 2017