Oferta BHP - szkolenia i usługi

Oferujemy kompleksowe szkolenia i usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, aby zapewnić bezpieczeństwo prawne zarządowi i właścicielom firmy oraz zdrowe i bezpieczne warunki pracy pracownikom.

Działaj zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa dzięki naszej wszechstronnej ofercie BHP:

Zamów bezpłatną wycenę dowolnej usługi BHP!

Bezpieczeństwo to nasza misja! Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić na drodze do bezpieczeństwa Twoich pracowników.

#ZaufanyPartner

Szkolenia BHP

Poszukujesz profesjonalnych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasza oferta szkoleń BHP to kompleksowe i dopasowane do Twoich potrzeb programy, które zagwarantują bezpieczne i zdrowe warunki pracy.

Szkolenia z pierwszej pomocy

Nasze szkolenia z pierwszej pomocy są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy przygotują Twoich pracowników do skutecznej i szybkiej reakcji w przypadku nagłego stanu zagrożenia zdrowotnego.

Inne szkolenia

Oferta obejmuje różnorodne szkolenia z zakresu ochrony pracy m.in. z zakresu pracy zdalnej. Dzięki naszym ekspertom i indywidualnemu podejściu do klienta, zapewnimy Ci wysoką jakość i skuteczność szkoleń. Zobacz też nasze inne szkolenia na www.smart2know.pl.

Outsourcing BHP i PPOŻ

Outsourcing BHP i PPOŻ to idealne rozwiązanie dla firmy, jeśli chcesz skoncentrować się na Twoim głównym obszarze działalności. Oferujemy kompleksową obsługę BHP i PPOŻ, włączając w to audyty czy opracowywanie dokumentacji. Dzięki nam będziesz miał pewność, że Twoja firma spełnia wszystkie obowiązujące przepisy i normy dotyczące bezpieczeństwa.

Usługi eksperckie

Potrzebujesz wsparcia przy napisaniu wniosku o dotację do ZUS, chcesz p[rzeprowadzić niezależny audyt lub postępowanie powypadkowe w trudnej sprawie. Pomożemy Ci w rozwiązaniu nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień związanych z BHP! Dzięki naszemu wsparciu będziesz mieć pewność, że Twoja firma nie popadnie w niechciane kłopoty. Nasi eksperci mają doświadczenie i wiedzę rzadko spotykaną na rynku BHP.

Referencje